Zanzibar, polopenze, 7 nocí – 25.490,-

Afrika, 3.12. (neděle) – 11.12. (pondělí)

Marijani Beach Resort & Spa

Poloha:
Hotelový komplex světlých budov s orientálními prvky se nachází nedaleko vesničky Pwani Mchangani, cca 5 km od vesnice Kiwengwa a cca 43 km od hlavního města Stone Town. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno cca 47 km.

Pláž:
Dlouhá a široká pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na vyhrazené části pláže zdarma.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, prostorné a elegantní lobby, bazén, bazén pro děti, restaurace Mwamba, bar Kiota, směnárna, obchod se suvenýry, konferenční místnost, terasa s výhledem na oceán, zahrada. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu, včetně pokojů zdarma.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje King room s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, WIFI, trezor, set pro přípravu kávy a čaje, minibar. Za příplatek jsou k dispozici stejně vybavené pokoje Executive nebo jednolůžkový pokoj. Na vyžádání pokoj Chairman´s Suite – samostatná vila s obývycím pokojem a vlastní kuchyní, na terase vlastní bazén, ostatní vybavení shodné s pokojem King. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon. 

Stravování:
Polopenze. Za příplatek all inclusive, které zahrnuje snídaně (6:30-10:00), obědy (12:00-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufrtu. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem (10:00-24:00). Restaurace nabízí jak místní, tak i mezinárodní kuchyně, vegetaránská jídla. K dispozici jsou i dětské židličky. 

Vánoční (24.12.) a novoroční (31.12.) večeře.

Sport a zábava:
Posilovna; za poplatek: SPA centrum, masáže, rybaření, Fine Dining, Kite Surfing.

Cena zahrnuje:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace:
Cena nezahrnuje turistické vízum (cca 50 USD/osoba; platba na letišti po příletu do destinace, možnost platit v hotovosti i kartou (nejsou akceptovány karty American Expres) a dále povinou pobytovou taxu – cca 5 USD/osoba/noc. 

Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu z destinace.