Východní pobřeží (Punta Cana), all inclusive, 7 nocí – 64.890,-

Dominikánská republika, 3.4. (pondělí) – 11.4. (úterý)

Bavaro Princess

Poloha:
Rozlehlý resort se nachází v hotelové čtvrti Bávaro v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Mezinárodní letiště Punta Cana je vzdáleno cca 23 km.

Pláž:
Krásná veřejná písčitá pláž Bávaro s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u areálu hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, několik tématických restaurací, 4 bary, kavárna, obchody, konferenční centrum, WiFi zdarma v lobby, 3 bazény, dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje typu Bungalow Suite s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), SAT/TV, telefon, varná konvice, trezor, balkón nebo terasu; za poplatek minibar.

Stravování:
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, noční snack ve vyznačeném baru, nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyznačených barech (24h).

Sport a zábava:
Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, lukostřelba, kulečník, stolní fotbal, nemotorizované vodní sporty, lekce potápění v bazénu (1 lekce za pobyt), dětské hřiště, dětská herna, diskotéka, animační programy pro děti i pro dospělé; za poaplatek motorizované vodní sporty, Spa centrum, fitness. V blízkosti hotelu golfové 18 jamkové hřiště.

Cena zahrnuje:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace:
Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.