poloostrov Peloponés, polopenze, 9 nocí – 16.290,-

Řecko, 2.6. (neděle) – 11.6. (úterý)

Zakros

Poloha:
Hotel Zakros prošel v roce 2022 rekonstrukcí a nachází se v klidné části na okraji letoviska, cca 600 m od centra. Zde je dostatek nákupních i zábavních možností (obchody s potravinami, suvenýry, cukrárny, restaurace, taverny, lékárny). Ve středisku nechybí stálý lékař, bankomaty, dětské hřiště. Zastávka autobusu městské linky je nedaleko, lze pohodlně cestovat do Nafplia.

Vybavení a služby:
Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, zahradní restaurace, bazén s lehátky a slunečníky, bar a snackbar u bazénu, parkoviště. Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu.  

Ubytování:
K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV/SAT, Wi-Fi připojením (zdarma), ledničkou, sejfem a balkónem. Pokoje mají výhled na letovisko, do vnitrozemí, hory, okolní hotelovou zástavbu, kemp nebo směrem na bazén. Dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Stravování:
Polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Pláž:
Hlavní široká písečná pláž, která je k dosažení přes místní komunikaci, je vzdálena cca 100 m od hotelu. Je s pozvolným vstupem do vody, ideální pro rodiny s dětmi a seniory. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek) a nabídka vodních sportů (za poplatek).

Vzdálenosti:
Pláž: cca 100 m
Centrum: cca 600 m
Letiště: cca 175 km

Cena zahrnuje:
letenku Praha – Atény – Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby služby delegáta TRAVEL FAMILY.