poloostrov Peloponés, all inclusive, 7 nocí – 15.990,-

Řecko, 5.6. (středa) – 12.6. (středa)

Hotel Thalassa

Popis:
Tento příjemný útulný hotel, umístěný v zahradě plné zeleně, nabízí ubytování ve vilkách s krásným výhledem do okolí. Výborná poloha, nedaleko od krásné oblázkové pláže a v blízkosti centra letoviska s obchůdky a restauracemi, zajistí strávení nezapomenutelné dovolené klientům všech věkových kategorií. Klidné prostředí hotelu ocení klienti, kteří touží na své dovolené načerpat mnoho energie. Na své si přijdou hlavně milovníci tradiční řecké atmosféry.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, TV místnost.

Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.

Ubytování:
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a chladničkou (zdarma). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě.

Stravování:
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:30 h, večeře od 18:30 do 21:00 h), lehké občerstvení během dne ve vybraných časech, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 22:30 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:
Krásná oblázková pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu, přístup po pěšině ve svahu, nebo po schodech, a přes místní komunikaci. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.