Phuket, polopenze, 7 nocí – 46.380,-

Thajsko, 1.4. (sobota) – 9.4. (neděle)

Mandarava Resort and Spa

Poloha:
Moderní luxusní hotel se nachází v centru tropického letoviska v blízkosti krásné přírody, vodopádů s výhledem na pláž. Hotel se nachází cca 190 km od letiště Krabi.

Pláž:
Pláž Karon se nachází cca 700 m od hotelu; je možno využít bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravu.

Vybavení:
Vstupní hala, recepce, restaurace (Chom Talay; Charm Thai 17:30-23:00 – pouze večeře), Sala bar (15:00-00:00), 3 bary u bazénu (Mango bar, Pomelo bar, Papaya bar), kavárna, 5 bazénů (bazény jsou rozmístěné na různých svazích po celém resortu; otevřeny od 7.00 do 19.00); konferenční místnost; Wi-Fi zdarma; obchod se suvenýry; autobusová doprava na pláž;

Ubytování:
Hotel disponuje dohromady 232 pokoji v 55 tropických vilách v tropickém moderním stylu zakomponovaných do zelené džungle s výhledem na pláž. 

Dvoulůžkové pokoje Superior (55 m²) s možností přistýlky mají vlastní vybavení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), klimatizaci, TV/SAT, DVD přehrávač,  telefon, minibar/chladničku, zařízení na přípravu kávy/čaje, trezor, terasu/balkon. Pokoj se nachází na spodním patře dvoupatrové vily. Výhled na bazén či na přírodní prostředí džungle.

Za příplatek jsou k dispozici:
* pokoje Seafan Delzuxe (55 m², dvoupatrový bungalov, pokoje v přízemí; stejné vybavení jako Superior + Wi-Fi připojení)
* Deluxe Grand (prostorné pokoje, vrchol kopce v blízkosti lázní Cheeva, ideální pro milovníky klidného prostředí; vybavení stejné jako Seafan Deluxe)
* jednolůžkové pokoje (stejné vybavení jako pokoje Superior)

Stravování:
Snídaně.
Za příplatek je možný příplatek večeře či programu All inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře (buď 3 chody nebo forma bufetu), alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00-22:00).

Sport a zábava:
Fitness, Cheeva SPA, jóga (čtvrtek ráno, u bazénu), herna, dětský klub, knihovna
Za poplatek: kurz thajské kuchyně

Cena zahrnuje:
* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace:
Při ubytování je požadována záloha (v hotovosti nebo zablokováním na kreditní kartě) cca 200 USD/pokoj/pobyt.

Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.