ostrov Skyros, polopenze, 10 nocí – 27.690,-

Řecko, 25.6. (úterý) – 5.7. (pátek)

Artemis

Poloha:
Studia jsou postavena na okraji poklidné vesničky Gyrismata, cca 220 m od stejnojmenné pláže. Nejbližší taverna se nachází cca 450 m od ubytování, kavárna s pekárnou je vzdálena cca 1 km. Příjemnou procházkou podél pobřeží je možné dojít do oblasti Pouria, kde se nacházejí mořem tvarované “skalní sochy”. Hlavní město Skyros/Chora, kde naleznete velké množství obchůdků, restaurací, taveren a další občanskou vybavenost (lékárna atd.), je vzdálené necelé 3 km.

Vybavení a služby:
Ubytování je pojmenováno po paní majitelce a je tedy zcela zřetelné, že zde panuje rodinná a přátelská atmosféra. Jednopatrová vilka je postavena v hezké zahradě, odkud jsou výhledy směrem k moři a směrem k hlavnímu městu. Před zahradou je hostům k dispozici parkoviště.

Ubytování:
Dvoulůžková studia (některá s možností přistýlky) se nacházejí v přízemí a jejich terasy jsou od okolní zahrady oddělené zděnou přepážkou. Všechna studia mají kuchyňský kout se základním vybavením, koupelnu se sprchou a toaletou, klimatizaci, TV a Wi-Fi připojení.

Stravování:
Bez stravování. Doporučujeme přikoupení polopenze plus formou bufetu v sousedním hotelu Skiros Palace.

Pláž:
Pěkná a málo navštěvovaná pláž Gyrismata se nachází cca 220 m od ubytování. Na známé pláže Molos a Magazia je možné dojít příjemnou procházkou za cca 20 minut.

Vzdálenosti:
Pláž: cca 220 m
Město Skyros/Chora: cca 2,8 km
Letiště: cca 15 km

Cena zahrnuje:
letenku Praha – Chios – Skyros – Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle popisu, služby delegáta TRAVEL FAMILY