ostrov Skyros, all inclusive, 10 nocí – 30.790,-

Řecko, 25.6. (úterý) – 5.7. (pátek)

Skiros Palace

Poloha:
Hotel je postavený na okraji poklidné vesničky Gyrismata, cca 200 m od stejnojmenné pláže. Hlavní město Skyros/Chora, kde naleznete velké množství obchůdků, restaurací, taveren a další občanskou vybavenost (lékárna atd.), je vzdálené cca 3 km. Hotel pro své hosty zdarma zajišťuje dopravu do/z hlavního města (na základě vyžádání na recepci).

Vybavení a služby:
Hotelový areál se skládá z hlavní budovy s recepcí, společenskou místností a restaurací. Pokoje jsou situovány v sedmi budovách, které jsou postavené v zahradě kolem bazénu. U bazénu jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky, a také bar s posezením. 

Ubytování:
Všechny pokoje jsou zařízeny vkusně, moderně, ale zároveň v tradičním ostrovním stylu. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s vanou/sprchou a toaletou, televizi, ledničku, klimatizaci a balkon nebo terasu s posezením. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka a v restauraci také dětská jídelní židlička (zdarma).

Sport a zábava:
V areálu se nachází víceúčelové hřiště s umělým povrchem, dětské hřiště, kulečník, amfiteátr, a také malá farma se skyrskými poníky.

Stravování:
Polopenze plus (snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu a v průběhu večeří nápoje zdarma – víno, pivo, nealkoholické nápoje), nebo all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje:
snídaně, obědy a večeře formou bufetu
zmrzlina v čase 10:00 – 18:00neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v čase 10:00 – 23:00
(filtrovaná káva, frappe, čaj, ouzo, tsipouro, metaxa 3*, točené pivo, bílé víno, červené víno, růžové víno, vodka, gin, rum, spritz, koktejly dle nabídky, Coca-Cola, Fanta, Sprite, tonic, pomerančová šťáva, voda, soda)1x za pobyt řecký večer s tancem3x za pobyt tematický večer v restauraci (rybí speciality, barbecue, řecká kuchyně)O přesných místech a časech čerpání jsou klienti informování po příjezdu do hotelu. Změna programu all inclusive vyhrazena. Návštěvníci jsou povinni nosit náramek opravňující k čerpání služeb.

Pláž:
Velmi pěkná písečná pláž Gyrismata je od hotelového areálu vzdálena asi 200 m (přístup po příjezdové komunikaci). Na pláži jsou hotelovým hostům k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

Vzdálenosti:
Pláž: cca 200 m
Město Skyros/Chora: cca 3 km
Letiště: cca 14,5 km

Cena zahrnuje:
letenku Praha – Chios – Skyros – Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle popisu, služby delegáta TRAVEL FAMILY