Východní pobřeží (Punta Cana), all inclusive, 7 nocí – 47.290,-

Dominikánská republika, 18.12. (středa) – 25.12. (středa)

Catalonia Grand Dominicus

Poloha objektu:
Hotel leží v oblasti Bayahibe u Karibského moře.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, palačinkárna, pizzerie, 4 à la carte restaurace (steaková, karibská, italská), 1 restaurace pro členy Privileged Club, 3 bary (bar El Gato Borracho za poplatek), bazén, jacuzzi, konferenční místnost, směnárna.

Vybavení pokojů:
DRGV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., telefon, trezor zdarma, minibar (zdarma doplňován vodou),balkon nebo terasa. DRF: viz DRGV, LCD/TV, minibar (voda, nealkoholické nápoje a pivo), kávovar, osobníváha. DRPRL: viz DRF, nový nábytek a dekorace, služby Privileged Club.

Zábava:
Denní zábava pro děti i dospělé, diskotéka.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s bílým pískem je přímo u hotelu.

Pro děti:
Zdarma: viz program all inclusive. Za poplatek: motorizované sporty, golf.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, miniklub (4–12 let), klub pro juniory (13–17 let), hlídání dětí za poplatek.

Přístup na Internet:
Za poplatek: Masáže, terapie, salon krásy, kadeřnictví

Další informace:
Program All inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Stravování v à la carte restauracích (1 večeře v každé restauraci za týden, nutná rezervace), restaurace Tapas pouze pro členy Privileged Club Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby Vstup na diskotéku včetně místních alkoholických a nealkoholických nápojů Fitness, tenis, basketbal, fotbal, aerobik, aquaaerobik, plážový fotbal, lekce tance, nemotorizované sporty, windsurfing, kajaky, úvodní lekce potápění v bazénu Privileged club Separátní část pláže Privátní lounge Služby komorníka Soukromý check-in 10% sleva na služby spa Separátní část restaurace v průběhu snídaně Plážové osušky na pokoji 20% sleva na romantickou večeři na pláži Restaurace a lounge na pláži pouze pro klienty Privileged 1× večeře v restauraci Tapas (nutná rezevace) Snack v průběhu dne v restauraci Tapas