ostrov Kréta, all inclusive, 7 nocí – 11.990,-

Řecko, 19.10. (sobota) – 26.10. (sobota)

Maravel Sky

Poloha objektu:
V letovisku Adelianos Kampos, cca 6 km od starobylého města Rethymnon (pravidelné autobusové spojení). V blízkosti minimarket, několik restaurací a taveren.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších budov. Vstupní hala s recepcí, restaurace, 4 restaurace à la carte, bar. Venku 4 bazény (z toho jeden pouze pro dospělé), 2 bazény pro děti, nový bazén se skluzavkami, bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bary u bazénů.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, lednička, voda při příletu, balkon nebo terasa. DRS: viz DR, župany, lahev vody při příjezdu, prostornější.FR: viz DRS, set na přípravu kávy a čaje, palanda nebo rozkládací sofa.JSPP: viz DRS, privátní bazén.SU: viz FR, prostornější kuchyňský kout, župany.SU2: viz SU, 2 ložnice a obývací část.

Zábava:
Občas večerní programy, animační programy.

Stravování:
Viz. program all inclusive. U večeře vyžadovány u pánů dlouhé kalhoty.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s oblázky cca 150 m (přes pobřežní komunikaci). Pro vstup do vody doporučujeme obuv. Lehátka a slunečníky za poplatek, osušky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis, vnitřní bazén, fitness. Za poplatek: vodní sporty na pláži, masáže.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště, dětská postýlka zdarma, miniklub (4–12 let).

Wellness:
K dispozici 5 bezbariérových pokojů (na vyžádání dle konkrétních požadavků klienta).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj a čokoláda v baru u bazénu a v lobby baru (10.00–22.44 hod.) Odpolední káva (16.00–17.00 hod.) Občerstvení (11.00–18.00 hod.) Zmrzlina (11.00–18.00 hod.) À la carte restaurace (12.00–20.00 hod.)